توسط انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس
سیاوش طهمورث، چهره سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون کشور، در ایام محرم سال جاری ده شب تعزیه همراه با پرده خوانی برگزار می کند.
در خراسان شمالی:
خراسان شمالی میزبان این دوره اردوی کارگاهی انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس خواهدبود.
پس از پیشنهاد برخی از اعضای شورای شهر تهران برای طراحی تندیس شهید حججي
پس از پیشنهاد برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر طراحی تندیس اقتدار؛ پاسداشت شهید مدافع حرم محسن حججی، انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس از آمادگی خود در راستای طراحی این تندیس خبر داد.
پیام تسلیت بنیاد فرهنگی روایت
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت، در پی درگذشت حبیب الله کاسه ساز، مدیر اسبق انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، بنیاد فرهنگی روایت در پیامی آثار گران سنگ کاسه ساز را باقیات الصالحات این تهیه کننده خوشنام سینما دانست و درگذشت وی را به خانواده کاسه ساز و اهالی سینما تسلیت گفت.
با حکم مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت، علیرضا عاقل زاده که تا کنون عهده دار مسئولیت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بود، جای خود را به امیر نصیر بیگی داد .
مستند با صبر زندگی در سینما فلسطین رونمایی شد
آئین رونمایی از مستند «با صبر، زندگی» ساخته وحید فراهانی در سینمای فلسطین و با استقبال پرشور مخاطبان برگزار شد. در این جلسه که خانواده شهدای مدافع حرم حضور داشتند فیلم به نمایش درآمد
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت :
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت، تازه ترین ساخته وحید فراهانی، مستندساز جنگ که به موضوع تبادل اهالی محاصره شده فوعه و کفریا می پردازد، روز سه شبه در سینما فلسطین و با حضور مستندسازان، سینماگران، اهالی فرهنگ و هنر و رسانه و خانواده های شهدای مدافع حرم، به اکران عمومی در می آید.
با حکم مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت:
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، حسن علایی که تا کنون عهده دار مسئولیت یکی از زیر مجموعه های بنیاد فرهنگی روایت، یعنی انتشارات روایت فتح و ساقی بود، جای خود را به محسن دریالعل داد.
روایت داستان جانبازی که دوهزار ترکش در بدن دارد
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت، طاهر ده پهلوان از اتمام تولید مستند «از حریم تا حرم» خبر داد و تشریح کرد: داستان این مستندحول شخصیت یکی از جانبازان دفاع مقدس به نام آقای برخورداری است که در زمان دفاع مقدس بر اثر اصابت موشک به شدت مجروح می شود طوری که رزمندگانی که در صحنه حضور داشته اند پیکر او را با وانت به سرد خانه منتقل میکنند و خیال می کنند که وی شهید شده است، اما او در سردخانه به هوش می آید و جانباز می شود و هنوز هم چیزی بیشتر از دو هزار ترکش در بدن این جانباز هشت سال دفاع مقدس وجود دارد.
در جدیدترین برنامه سینماروایت اعلام شد؛
محمد تقی فهیم معتقد است توصیه رهبری در مورد «آتش به اختیار» در حوزه مستند سازی این است که این فیلمسازان منتظر دستور مدیران خنثی نباشند چرا که این نوع مدیران تنها در فکر کارکردن در چارچوب اداری کشور هستند و از برخی از مستندها وحشت دارند.
در بنیاد فرهنگی روایت برگزار شد؛
گردهمایی هنرمندان موسسه روایت فتح ، شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس، انتشارات روایت فتح و انتشارات ساقی در ضیافت افطاری بنیاد فرهنگی روایت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی انتشارات روایت فتح :
حسن علایی، مدیر انتشارات «روایت فتح» با اشاره به دشواری جمع‌آوری خاطرات و ثبت زندگی‌نامه شهدای مدافع حرم از تکمیل مجموعه شهدای مدافع حرم در آینده نزدیک خبر داد.
در بنیاد فرهنگی روایت برگزار شد؛
گردهمایی هنرمندان از سه نسل انجمن عکاسان و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس در ضیافت افطاری بنیاد فرهنگی روایت برگزار شد.
تازه ترین مستند پیرامون مبارزه با داعش و گروههای تکفیری
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت، وحید فراهانی از اتمام فرایند تولید مستند «ابوضرغام» خبر داد و تصریح کرد: در سفر هایی که به کشور عراق داشتیم سعی کردیم جدا از یک گزارش جامع از روند جنگ، چهره های شاخص مقاومت و حشد الشعبی را بررسی کنیم اما این بار و در مستند «ابوضرغام» به سراغ یک ژنرال ارتش عراق رفتیم.
با حکم مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت ، احسان محمدحسنی مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت، محمدرضا کردلو را به عنوان مدیر روابط عمومی این بنیاد منصوب کرد. پیش از کردلو، سید مجتبی نوریان این مسئولیت را بر عهده داشته است.
با حکم مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت:
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، محمد حسین نیرومند که تا کنون عهده دار مسئولیت یکی از قدیمی ترین انجمن های سینمایی یعنی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بود، جای خود را به هاشم میرزاخانی داده است
بازدید از شهرک سینمایی دفاع مقدس
بهانه‌مان هفته دفاع مقدس شد، سری زدیم به شهرک سینمایی دفاع مقدس تا ببینیم پشت صحنه فیلم‌ها و سریال‌های خاطره انگیز چطور است.
حبیبی مدیر عامل انجمن هنر های تجسمی انقلاب و دفاع مقدس
محمد حبیبی مدیرعامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس درباره روند برگزاری مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور داعش به خبرنگار مهر گفت: تجاوز و جنایت گروهک تروریستی داعش، باعث شد انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس با مشارکت سازمان هنری رسانه‌ای اوج و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور داعش را برگزار کند.
سید مجتبی نوریان در گفت و گو با دفاع پرس مطرح کرد
سید مجتبی نوریان مدیر ارتباطات و امور رسانه ی بنیاد فرهنگی روایت گفت: آثار داوری شده ولی فعلا نفرات برتر را اعلام نکردیم و این موضوع رسانه ای نشده است انشالله افتتاحیه و نشست خبری مسابقه سوم خرداد ماه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر در فرهنگسرای ارسباران برگزار میشود کتاب آثار هم همان موقع رونمایی خواهد شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور رسانه بنیاد فرهنگی روایت
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور رسانه بنیاد فرهنگی روایت ، تعدادی از کارکنان بنیاد فرهنگی روایت به نمایندگی از جشنواره بین المللی فیلم مقاومت روز چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه با حضور در منزل شهیدان آقاجانلو ، یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشته و با خانواده آن‌ها دیدار و گفت‌ و گو کردند .

صفحات

پیشنهاد سر دبیر

به گزارش روابط عمومی روایت فتح ، سوگواره "رکعت به رکعت عاشقی" تولید نمایشی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس دهه اول محرم الحرام سال جاری توسط سیاوش طهورث و با شیوه ای نو به صورت تلفیقی و ترکیبی متشکل از پرده...